Entegre Bina Teknolojileri

Yangın Korunumu ve Mühendisliği

Genel Tanıtım ve Sistem Broşürü

Bize Ulaşın

  Hibrit (Analog ve IP Entegrasyonu) CCTV Kamera Sistemi


  Hibrit CCTV Sistemleri, Analog CCTV Sistemi ile IP SCCTV Sistemi teknolojilerini birleştirmektedir. Anolog kameralardan ve IP kameralar ile IP encoder cihazlarından transfer edilen görüntüleri kayıt eden Hibrit DVR cihazları bu teknolojinin temelini oluşturmaktadır. 

  İzleme Yazılımı

  Çeşitli üreticiler, Hibrit CCTV sisteminin beyni olan Hibrit Kayıt Cihazları üzerinden, LAN/WAN üzerinden 3. parti lokasyonlarda canlı ve kayıt edilmiş görüntülerin izlenmesi için özel yazılım kullanırlar. Bu yazılımlar PC veya Workstation üzerinde bir bilgisayar izleme aracı olarak kullanılabilir. Tanıdık ve kullanımı kolay GUI, kullanıcılara rahat bir işletim olanağı sunar.

  Hibrit Kayıt Cihazı

  IP veya Anolog Kameralardan gelen görüntüleri kayıt etmek amacı ile kullanılırlar. Analog video akışlarını dijitale çevirirler. Ayrıca bu ve diğer kayıt edilmiş görüntüleri IP ağına sunarlar. Günümüzde DVR cihazlarının teknolojisi çok gelişmiştir. MPEG4 teknolojisinden H.264 encoding teknolojisine geçilmiş, VGA/HD 720p/HD 1080p çözünürlükte, canlı görüntüler, yüksek kalitede kayıt altına alınabilmektedir.
   

   Protek Mühendislik, uygulamış olduğu Anolog CCTV sistemi çözümleri ve referansları ile bir adım öndedir: Kalitesi kanıtlanmış, ileri teknoloji içeren JVC, Pelco, Bosch, Siemens, Videor Technical ENEO, Honeywell, Samsung Techwin, Johnson Controls, Dedicated Micros, Geutebruck gibi firmalar ile işbirliği yapılmaktadır.