Uluslararası nitelikte, Türkiye ve bölgesinde “Yangın-Güvenlik-Entegrasyon” sistemleri alanında en yenilikçi “Teknolojik” çözümleri “ulusal” ve “uluslararası” standartlara (EN, NFPA, IMO vb.) uygun kalite belgelerine (LPCB, VdS, UL, FM vb.) sahip ürünler sunarak faaliyet göstermekteyiz.

Çevre Çit Tel Üstü ve Toprak Altı Kablolu Algılama ve Sınır Güvenlik Sistemleri

Anasayfa Çevre Çit Tel Üstü ve Toprak Altı Kablolu Algılama ve Sınır Güvenlik Sistemleri
ENTEGRE BİNA TEKNOLOJİLERİ
YANGIN KORUNUMU & MÜHENDİSLİĞİ

Genel Tanıtım ve Sistem Broşürü

Firmamız hakkında detaylı bilgi almak için broşürümüze inceleyiniz.
PDF indir

Çevre Çit Tel Üstü ve Toprak Altı Kablolu Algılama ve Sınır Güvenlik Sistemleri

Southwest Microwave INTREPID™ Series II, eşsiz dijital sinyal işleme yetenekleri:  

Ölçeklenebilir ağ ve kontrol seçenekleri. Kullanıcı dostu kurulum araçları. Amacınız güvenilir saldırı tespit, sorunsuz entegrasyon veya dağıtım kolaylığı olsun, Southwest Microwave INTREPID akıllı sensörler en zorlu çevre koşullarında en zorlu yüksek güvenlik uygulamalarını yönetmek için sınıfındaki en iyi performansı sunar. Southwest Microwave INTREPID ™ teknolojileri, en yüksek algılama ve en düşük rahatsızlık alarmı oranlarını sağlayacak şekilde tanınır ve ön ve kritik iç çevre öğelerinizin, güvenlik gereksinimlerinizle birlikte kendini kanıtlamış güvenilir teknolojiler tarafından korunmasını sağlar. 

Southwest Microwave INTREPID ™ Serisi II sistemlerimiz, en yüksek güvenlik alanlarını güvenilir şekilde korumak ve sert iklim koşullarında aşırı performans göstermek için benzersiz özellikler ve algılama özellikleri sunar. Eşsiz bir yapılandırma ve kullanım kolaylığı için, bu gelişmiş algılama paketi, ortak, açık mimari iletişim protokolü, evrensel kurulum yazılımı, ölçeklenebilir sistem denetleyicileri ve çoklu sensör teknolojilerinin entegrasyonu ile geleneksel olarak ilişkili yüksek maliyet ve karmaşıklığı ortadan kaldıran geniş bir giriş voltajı aralığı kullanır. 

Son olarak, yüksek performanslı çevre koruma sistemi, gerçek sistemler yakınsama ile karşılaşır. Southwest Microwave INTREPID’in tek platformlu sensör teknolojileri ile, çemberin her bir bölümünü bu konum için en uygun sensörle korumak amacıyla, çit, gömülü ve dijital mikrodalga çözümlerini birleştirilmiş bir ağ platformunda dağıtın. 

cevre-cit-ustu-1.jpg
 

Southwest Microwave’ın INTREPID ™ akıllı çevre güvenlik çözümleri ailesine yapılan en son eklemeler olarak, bu önde gelen bağımsız mikrodalga ve çit algılama teknolojileri, kullanıcı dostu kurulum yazılımı ile benzersiz kurulum ve dağıtım kolaylığı sunarak, yükleyicilerin kullanıcı için bir çözüm sunmasını sağlar bireysel gereksinimler dakika cinsinden. 

Bu yüksek performanslı sensörler, zorlama girişimleri ve çevresel rahatsızlıklar arasındaki ayrımcılığı optimize etmek için gelişmiş, tescilli dijital sinyal işleme (DSP) yeteneklerini bünyesinde barındırıyor ve bu da rahatsız edici alarmları etkili bir şekilde önlerken, alan riskini azaltır.

cevre-cit-ustu-2.jpg
 

ÇEVRE ÇİT (FENCE) ALGILAMA SİSTEMLERİ 

Dünya çapında güvenlik açısından hassas bölgeleri koruyan 8 milyon metre (26 milyon ft) kabloyla, Southwest Microwave’ın INTREPID ™ çit algılama sistemleri, çevre rahatsızlıklarını 3 metreye (10 ft) kadar saptamaya yönelik benzersiz yetenekleri sayesinde günümüzün çevre dostu güvenlik çözümleridir. ) ve diğer çit sensörleri için ortak rahatsız edici alarmları ortadan kaldırır. 

INTREPID ™ akıllı sensörler, rüzgar, yağmur veya araç trafiğinden dağıtılan gürültüyü göz ardı ederken, bir çitin tırmanması veya kesilmesi girişimlerini güvenilir şekilde algılar. Yasal saldırıları, zararsız çevresel rahatsızlıklardan başarıyla ayırt ederek, rahatsız edici alarmlar önlenir.
 

Yazılım kontrollü Serbest Biçimli Zonlama, kullanıcıların kablo boyunca herhangi bir yerde alarm alanları atamasına, donanım gereksinimlerini azaltmasına, yüklü maliyeti düşürmesine ve üstün algılama sağlamasına olanak tanır. Duyarlılık Seviyelendirme ™, çit kumaşı boyunca tek biçimli tespit ile sonuçlanacak şekilde, çit kumaşındaki varyasyonları benzersiz bir şekilde telafi etmek için sensörü kalibre eder. 

cevre-cit-ustu-3.jpg
 

ALARM İZLEME VE KONTROL SİSTEMLERİ 

Southwest Microwave, INTREPID ™ çevre güvenlik sistemleriyle çalışan tek veya çok sahalı uygulamalar için bir dizi güvenlik izleme ve kontrol yazılımı sunar. 

Seçenekler arasında, tam alarm grafiği ayrıntılarını gösteren ve veri iletişimini, etkinlik raporlamasını ve yardımcı güvenlik cihazlarını bütünleştiren tam renkli grafik harita görüntülerini, canlı video ve gelişmiş güvenlik yönetim araçlarını içeren geniş kapsamlı veya birden fazla sitede çevre güvenlik işlemlerinin merkezi olarak kontrol edilmesi için kapsamlı değerlendirme ve raporlama araçlarını içerir. 

Bir dizi evrensel Sistem Denetleyici, tek platformlu INTREPID ™ Serisi II çevre algılama aygıtlarını, iletişim kapama yardımcı güvenlik aygıtlarını ve CCTV ekipmanlarını veya ortak, açık mimari iletişim protokolü aracılığıyla diğer sistem çıkışlarını sorunsuzca ağa bağlar. Evrensel kontrol cihazları, çoklu sensör teknolojilerinin kullanılmasını gerektiren yüksek güvenlikli veya fiziksel olarak çeşitli uygulamalar için çit, gömülü ve mikrodalga sensörlerin açık mimari ağını sunar. 

cevre-cit-ustu-4.jpg