Uluslararası nitelikte, Türkiye ve bölgesinde “Yangın-Güvenlik-Entegrasyon” sistemleri alanında en yenilikçi “Teknolojik” çözümleri “ulusal” ve “uluslararası” standartlara (EN, NFPA, IMO vb.) uygun kalite belgelerine (LPCB, VdS, UL, FM vb.) sahip ürünler sunarak faaliyet göstermekteyiz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

Anasayfa İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası
Protek Mühendislik

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

PROTEK MÜHENDİSLİK VE TEKNO. SİSTEMLER SAN. TİC. LTD. ŞTİ olarak faal halde olduğumuz “YANGIN, GÜVENLİK VE ENTEGRASYON SİSTEMLERİNİN SATIŞI, KURULUM VE SATIŞ SONRASI DESTEK Hizmetleri’” kapsamı dahilinde;

Faal halde olduğumuz iş kollarında, doğrudan ve dolaylı olarak etkileşim içinde olduğu kişi, kurum ve kuruluşların İSG bilincini artırmayı, çalışanlarına, resmi kurumlara, yerel ve bölgesel komşularına karşı İSG sorumluluklarını yerine getirmeyi görev kabul eder, İş Sağlığı ve Güvenliğini esas alan sistemleri oluşturur ve sürekliliğini sağlar.

  • Çalışanlarımızın, İşle ilgili yaralanma ve sağlığının bozulmasının önlenmesi için güvenli ve sağlıklı çalışma koşullarının sağlayacağımızı,
  • Tabi olduğumuz yasal şartlar ve diğer şartlara uygun olarak çalışacağımızı,
  • Tehlikeleri ortadan kaldırmak ve İSG risklerini azaltmak için gerekli çalışmaları yapacağımızı,
  • Çalışanlarımızın danışma ve katılımını sağlayıcı tedbirleri alacağımızı,
  • İSG eğitimleri ile İSG farkındalığını arttıracağımızı,

Bu doğrultuda PROTEK MÜHENDİSLİK VE TEKNO. SİSTEMLER SAN. TİC. LTD. ŞTİ olarak İSG Hedeflerimizi belirleyeceğimizi, hedeflerimizi sürekli gözden geçireceğimizi ve bu politikamızı tüm çalışanlarımız/taşeronlarımız arasında yaygınlaştıracağımızı, bu doğrultuda diğer gereklilikler olan İSG boyutlarımız ile ilgili yükümlü olduğumuz yürürlükteki müşteri gereklilikleri, yasal gereklilikler/mevzuatlara uyum sağlayacağımızı, sürekli gelişme ve kazaların önlenmesi hususunda etkin çalışacağımızı taahhüt ederiz.

İnşai Yangın Korunum Sistem ve Ürünleri Kataloğu

Firmamız hakkında detaylı bilgi almak için broşürümüze inceleyiniz.
PDF indir

Genel Tanıtım ve Sistem Broşürü

Firmamız hakkında detaylı bilgi almak için broşürümüze inceleyiniz.
PDF indir