Uluslararası nitelikte, Türkiye ve bölgesinde “Yangın-Güvenlik-Entegrasyon” sistemleri alanında en yenilikçi “Teknolojik” çözümleri “ulusal” ve “uluslararası” standartlara (EN, NFPA, IMO vb.) uygun kalite belgelerine (LPCB, VdS, UL, FM vb.) sahip ürünler sunarak faaliyet göstermekteyiz.

Test ve Devreye Alma

Anasayfa Test ve Devreye Alma
Protek Mühendislik

Test ve Devreye Alma

Malzeme satışı yapılan ve anahtar teslimi uygulaması yapılan projelerde, konusunda uzman mühendis ve teknisyen-tekniker test ve devreye alma ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Firmamız ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 18001 OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim belgeleri ve öğretileri doğrultusunda işlemleri gerçekleştirmektedir.

Tüm test ve devreye alma işlemleri, yurtdışından ithal edilmiş orijinal ürünler, test cihazları, elektronik cihazlar ile yapılmaktadır. Teknik ekibimiz, temsilcisi olduğumuz tüm ürünlerin üretici firmalarının profesyonel eğitmenleri tarafından eğitim almıştır. Eğitimler periyodik olarak sürdürülmektedir. Yeni ürünler için ayrıca teknik eğitimler alınmaktadır.

10+

Değişik Ülke

15+

Üretici ve Tedarikçi

100+

Proje

info@protek.gen.tr

Genel Tanıtım ve Sistem Broşürü

Firmamız hakkında detaylı bilgi almak için broşürümüze inceleyiniz.
PDF indir