Uluslararası nitelikte, Türkiye ve bölgesinde “Yangın-Güvenlik-Entegrasyon” sistemleri alanında en yenilikçi “Teknolojik” çözümleri “ulusal” ve “uluslararası” standartlara (EN, NFPA, IMO vb.) uygun kalite belgelerine (LPCB, VdS, UL, FM vb.) sahip ürünler sunarak faaliyet göstermekteyiz.

Mühendislik Çalışmaları

Anasayfa Mühendislik Çalışmaları
Protek Mühendislik

Mühendislik Çalışmaları

Mühendislik hizmetlerimiz, konusunda deneyimli olan Elektrik Mühendisleri, Elektronik Mühendisleri, Makina Mühendisleri ve Mimar ekip tarafından yürütülmektedir. Ayrıca ABD ve Avrupa’da bulunan temsilciliğini yürüttüğümüz firmaların profesyonel ekipleri tarafından sürekli geliştirici eğitimler alınmakta, çözüme odaklı, yeni standartları sürekli takip eden, birlikte çalışmalar yapılmaktadır.

Protek bünyesinde bulunan Mühendis ve Mimar ekipler, ülkemizde ilk defa Yangın ve Güvenlik sektöründe, İnşaat&Elektrik&Mekanik çözümlerin tümüne hizmet veren bir firmada bir arada çalışmaktadır. Çalışanlarımız EMO, MMO, TMMOB gibi odalarımız ile NFPA, IWMA gibi uluslararası kuruluşlara üyedir.

ABD, İngiltere, Almanya gibi ülkelerde çıkan dergi, literatür, standartlar sürekli takip edilmektedir. İnnovatif ürünler her zaman ülkemizde öncü olarak uyguladığımız sistemler arasında yer almaktadır.

10+

Değişik Ülke

15+

Üretici ve Tedarikçi

100+

Proje

info@protek.gen.tr

Genel Tanıtım ve Sistem Broşürü

Firmamız hakkında detaylı bilgi almak için broşürümüze inceleyiniz.
PDF indir