Uluslararası nitelikte, Türkiye ve bölgesinde “Yangın-Güvenlik-Entegrasyon” sistemleri alanında en yenilikçi “Teknolojik” çözümleri “ulusal” ve “uluslararası” standartlara (EN, NFPA, IMO vb.) uygun kalite belgelerine (LPCB, VdS, UL, FM vb.) sahip ürünler sunarak faaliyet göstermekteyiz.

Servis ve Periyodik Kontratlı Bakım

Anasayfa Servis ve Periyodik Kontratlı Bakım
Protek Mühendislik

Servis ve Periyodik Kontratlı Bakım

Protek tarafından temin edilen, uygulaması taahhüt firmaları veya firmamız tarafınca yapılan ve firmamız tarafından devreye alınmış sistemlerin servis ve bakım hizmetleri periyodik kontratlar çerçevesinde teknik ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Firmamız ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 18001 OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim belgeleri ve öğretileri doğrultusunda işlemleri gerçekleştirmektedir. Bakımların yapılma prosedürleri, Türkiye Yangından Korunma Yönetmeliği ve yönetmeliğin işaret ettiği uluslararası standartlar olan EN, NFPA, FM, BS, VDS, IMO baz alınarak uygulanmaktadır. Yangın alarm sistemlerinden, yankın korunum sistemlerine, kamera güvenlik sistemlerinden acil anons sistemlerine kadar tüm sistemleri, standartların ön gördüğü periyotlar ve kurallar çerçevesinde yapılmaktadır.

Protek teknik ekipleri servis ve bakım hizmetlerini, sözleşmelere belirlediği süre ve koşullarda en iyi en iyi koşullarda vermeyi hedeflemektedir. Firmamızın araç sayıları, ekip sayıları bu hizmetlere yönelik olarak belirlenmiş ve düzenlenmiştir. İstanbul dışı hizmetlerde genel olarak hız açısından Uçak ile seyahat tercih edilmektedir. Servis ve bakım formlarımız düzenli olarak doldurulmakta, bir kopyası müşteriye teslim edilmekte, diğer kopyaları kağıt olarak ve CRM sistemi Teknik Servis Modülü üzerinde dijital ortamda saklanmaktadır.

10+

Değişik Ülke

15+

Üretici ve Tedarikçi

100+

Proje

info@protek.gen.tr

Genel Tanıtım ve Sistem Broşürü

Firmamız hakkında detaylı bilgi almak için broşürümüze inceleyiniz.
PDF indir