Denizcilik Sektörüne Özel MARINE Sertifikalı Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri


Marine yangın algılama ürün portföyü, Salwico, Nittan ve Servoteknikk gibi yerleşik marka isimlerinden uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyime dayanan yüksek teknoloji güvenlik çözümlerinden oluşmaktadır. 

Yangın algılama çözümleri konusunda dünyanın en çok tercih edilen tedarikçisi olan firma, Cruise, Kargo, LNG, Navy vb. Gibi her tür gemi ve gemi için çok çeşitli ileri teknoloji çözümleri sunmaktadır. Amacımız, güvenliğinizi daha güvenli hale getirmektir. Hayatları, varlıklarını ve çevreyi korumak. 

Tüm marine sistemleri, tüm ana yasal kurumlar tarafından titizlikle tasarlanmış, geliştirilmiş, üretilmiştir ve onaylanmıştır. Çözümler ayrıca tüm önemli sınıflandırma toplulukları ve uygun olduğunda bayrak devletleri tarafından onaylanmıştır. Yine de, kural ve yönetmeliklerle sınırlı değiliz. Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını ve ihtiyaçlarını karşılamak için zorunlu olanın ötesine geçme zorluğunu her zaman memnuniyetle karşılıyoruz. 

Akıllı dedektörler: 2008’deki tanıtımımızdan bu yana, akıllı dedektörlerimiz, özellikle kirlilikten korunma konusunda beklentilerin ötesine geçerek, sıkıntı alarm sayısını önemli ölçüde azaltmış ve temizlik arasındaki süreyi önemli ölçüde artırmıştır. 

Aynı platformda gelişmiş yangın algılama çözümleri: En son güvenlik çözümlerimiz olan Salwico yangın algılama istemleri, Salwico, Nittan ve Servoteknikk gibi tanınmış markaların tüm bilgi ve deneyimlerine dayanan yeni ve gelişmiş teknik temel, CCP üzerine kurulmuştur.