Uluslararası nitelikte, Türkiye ve bölgesinde “Yangın-Güvenlik-Entegrasyon” sistemleri alanında en yenilikçi “Teknolojik” çözümleri “ulusal” ve “uluslararası” standartlara (EN, NFPA, IMO vb.) uygun kalite belgelerine (LPCB, VdS, UL, FM vb.) sahip ürünler sunarak faaliyet göstermekteyiz.

XAVTEL OCTO JR Dijital Bağımsız Ses İşlemcisi

Anasayfa XAVTEL OCTO JR Dijital Bağımsız Ses İşlemcisi
ENTEGRE BİNA TEKNOLOJİLERİ
YANGIN KORUNUM SİSTEMLERİ

Genel Tanıtım ve Sistem Broşürü

Firmamız hakkında detaylı bilgi almak için broşürümüze inceleyiniz.
PDF indir

ATEIS XAVTEL OCTO JR Dijital Bağımsız Ses İşlemcisi

XAVTEL OCTO JR Processor – Bağımsız Ses İşlemcisi

Xavtel OCTO JR tam donanımlı 6×6 sabit G / Ç artı 2x 4CH ve 1x E-Yuvası kart yuvalarına sahip ve 14×14’e kadar G / Ç yapılandırmasına izin veren tam donanımlı DSP Ses İşlemcisi, USB Ses bağlantısı, Mesaj Oynatıcı, Dahili Akış Giriş/Çıkışlara sahiptir.

OCTO Jr, 6 sabit analog giriş ve 6 sabit analog çıkış, ayrıca 3 yapılandırılabilir G / Ç yuvası ve E-kart yuvası, 4 olarak takılabilen özel G / Ç kartı içindir kanallı dijital OCTO-Link kartı veya 2 kanallı analog ses çıkış kartı. Bu nedenle, OCTO Jr’nin olası konfigürasyonu, 4CH OCTO-Link ile 18×10 I / O, 14×14 I / O ve 10×18 I / O veya 2CH analog ses çıkışı ile 14×8 I / O, 10×14 I / O ve 6×16 I / O içerir.

OCTO-Link kartı, iki yönlü veri iletişimini dijital formatta eşzamanlı olarak iletmek için iki ses kanalı girişi ve iki kanal ses çıkışı sağlar; dolayısıyla Xavtel’in RWD cihazları ve OL-AMP Low-Z dijital amplifikatör gibi çok çeşitli dijital I / O genişletme uzaktan kumandası, merkezi olmayan çok odalı uygulamalar için OCTO Jr aracılığıyla OCTO Jr’a bağlanabilir. OCTO-Link bağlantısı STP CAT5 / 6 kablosu ile kolayca bağlanabilir.

OCTO Jr ayrıca 3. taraf kontrolü için bir RS485 portu ve bir Ethernet portu, artı daha fazla genişletme için 4CH mantık I / O ve 2CH kontrol girişleri ile birlikte gelir. OCTO Jr, ön paneldeki herhangi bir DSP işlevinin doğrudan kontrol edilmesini sağlayan 6 programlanabilir düğme içerir. Buna ek olarak, ön panelde bulunan bir USB bağlantı noktası müzik ve mesaj oynatmayı desteklerken, arka panelde bulunan bir mini USB bağlantı noktası Skype, WeChat, WhatsAPP, vb. Aracılığıyla AEC uzaktan konferansı için PC / Dizüstü bilgisayara bağlanabilir. ‘kullanımı kolay’ prensibine bağlı olarak, önceden tanımlanmış ve sabit konfigürasyon, OCTO Jr Designer yazılımında sistem programlamaya çaba harcamadan izin verir!

ÖZELLİKLERİ:
 • E-yuvasında OCTO-Link kullanarak 18×10 I / O, 14×14 I / O ve 10×18 I / O veya E-yuvasında 2CH analog ses çıkış kartı kullanarak 14×8 I / O, 10×14 I / O ve 6×16 I / O
 • RS485, Ethernet, 4 CH lojik I / O ve 2 CH kontrol girişleri aracılığıyla üçüncü taraf kontrolü
 • Ön panelde doğrudan DSP parametre kontrolü için 6 ölçeklenebilir düğme
 • Müzik çalma / mesaj kaydı için USB 2.0 arayüzü
 • Skype, QQ, WeChat, WhatsApp, vb.Ile uzaktan konferans için PC / Dizüstü bilgisayara bağlanmak için mini-USB arayüzü.
 • Çağrı ve uzaktan kumanda için OL-AMP, RWD cihazları, OL-T5, vb.’ye bağlanmak için isteğe bağlı 4CH giriş ve 4CH çıkış OCTO-Link kartı
 • VoIP için bir kanal
 • Daha kısa kuyruk süresi ile entegre AEC işlevi (OLA-Kart gerektirir)
 • Güç tasarrufu için bekleme modu
 • Mükemmel ses kalitesi (24 bit ve 48 KHz örnekleme)

SENATÖR OCTO JR Processor - Bağımsız Ses İşlemcisi UYGULAMALARI:

OCTO JR BAR ve RESTAURANT UYGULAMASI

OCTO JR OFİS UYGULAMASI

OCTO JR GRUP TOPLANTISI UYGULAMASI

OCTO JR KONFERANS ODASI UYGULAMASI

OCTO JR OKUL SINIF UYGULAMASI

XAVTEL OCTO JR OL-AMP Low-Z Digital Amplifier – Low-Z Dijital Amplifikatör

The OL-AMP is equipped with 2 amplifier output channels (max. 20W output power/each), 2 control input and 2 contact output for logic control, RS485 for external remote control, and 24VDC power input. To provide a new level of flexibility for OCTO Jr applications, the exclusive OCTO-Link is designed to connect to the OL-AMP and the RWD devices. Each OCTO-Link port provides 2 audio channel inputs and 2 audio channel outputs which simultaneously transmits bidirectional data communication in digital format.

The OL-AMP is capable to cascade up to 16 OL-AMP units and one RWD wall-mounted remote (at the end of the bus). The connection of OCTO-Link can be easily connected through STP CAT5/6 up to 820 ft/250m. And if the power of OL-AMP units is not enough, the OL-AMP can connect to a 24VDC local power supply. The OL-AMP also has all necessary protection circuits to detect the issue of overload or overheat and protect the device against all potential hazards.

ÖZELLİKLERİ:

 • E-yuvasında OCTO-Link kullanarak 18×10 I / O, 14×14 I / O ve 10×18 I / O veya E-yuvasında 2CH analog ses
 • 2 amplifikatör çıkış kanalı (2CH x 20 watt)
 • 16 adede kadar OL-AMP veya bir RWD uzaktan kumanda (otobüsün sonunda) OCTO-Link üzerinden papatya dizimi yapılabilir
 • Ön paneldeki Güç ve Durum LED’i
 • RS485 konnektörleri, 3. taraf kontrolü için 2 x 2 mantık I / O
 • CAT5 / 6 bağlantısı (250m / 820 ft) veya fiber optik (2 km ~ 20km / 6561 kft ~ 65616 kft)
 • Uzaktan kumanda için kontak girişi ve kontrol girişi

XAVTEL OCTO JR OL-T5 Touch Screen Paging Control Station – Dokunmatik Ekran Çağrı Kontrol İstasyonu

OL-T5, OCTO Jr ses işlemcisindeki OCTO-Link bağlantı noktasına bağlanır ve aralarındaki maksimum iletişim kablosu uzunluğu STP CAT5 / 6 kablosu ile 250M’dir (820 ft.). OL-T5, kulaklık ve mikrofon bağlantısı için 2 x 3,5 mm mini jak ve bir mini-USB arayüzü ile Skype, QQ, WeChat, WhatsApp, vb.

Buna ek olarak, OL-T5 şifre korumasına sahiptir, bu da onu ticari alışveriş merkezi, otel, ofis ve konferans odası uygulaması için geçerli kılar. Arkadan aydınlatmalı tam renkli dokunmatik ekran paneli, kullanıcı dostu kullanım için tasarlanmıştır ve bölge veya bölge grubu seçimleri için birden fazla sayfa sunar.

ÖZELLİKLERİ:

 • Tam renkli dokunmatik LCD panel kullanıcı dostu kullanım sağlar ve bölge veya bölge grubu seçimleri için birden fazla sayfa sunar.
 • Gelişmiş işlevler: bölge sayfalama, zil öncesi / zil sonrası ayarı, ses yönlendirme, mesaj çalma, mesaj olay tetikleme, yığınlama çağrı, tele konferans için VoIP, ses kontrolü.
 • RS485 / UDP protokolü üzerinden 3. taraf sistemle entegrasyon.
 • Kulaklık ve mikrofon bağlantısı için 2 x 3,5 mm mini jak ve mini USB arayüzü ile Skype, QQ, WeChat, WhatsApp üzerinden uzaktan konferans için PC / Dizüstü bilgisayara bağlanmaya izin verir.
 • Maks. aralarındaki iletişim kablosu uzunluğu STP CAT5 / 6 kablosu ile 250M’dir (820 ft.).

XAVTEL OCTO JR DGL-MIC Digital Ceiling Mount Microphone – Dijital Tavana Monte Mikrofon

Dinamik yüksek hassasiyet, çok yönlü toplama deseni, dahili AEC (Akustik Yankı İptal), ortam gürültüsü azaltma (ANR) ve otomatik kazanç kontrolü (AGC) ile donatılmış bir tavan / gömme montajlı mikrofon, ana ofis ve uzak konum sadece tam dubleks olmakla kalmaz, aynı zamanda en zor ortamlarda bile kristal berraklığındadır.

ÖZELLİKLERİ:

 • Ses ve kontrol için korumalı RJ45 konnektörlü STP CAT5 / 6 kablosu (maks. 250m)
 • Web tarayıcısı üzerinden kontrol, izleme ve yönetim (yalnızca BOUTIQUE sistemi)
 • Ultra hassas, çok yönlü mikrofon
 • OCTO Jr işlemciye bağlı olarak AEC, AGC ve Gürültü Engelleyici ile tam çift yönlü interkom
 • Ön paneldeki güç ve iletişim durumu LED’i

XAVTEL OCTO JR RWD-AIO Programmable Touch Screen Controller – Programlanabilir Dokunmatik Ekran Kontrol Cihazı

RWD-AIO kullanımı kolay uzaktan kumanda olarak tasarlanmıştır, dokunmatik panel mantık kontrolü, ses kontrolü, mesaj oynatma, dinamik GUI durum ekranı, özel görüntü düğmesi, logo, arka plan vb.Gibi çeşitli işlev kontrollerine izin verir ve bu OCTO Jr Designer yazılımı tarafından kolayca programlanabilir.

OCTO Jr üzerindeki 4 CH girişi ve 4 CH çıkışı OCTO-Link kartı (yalnızca E-yuvası), RWD uzak cihazlarının farklı uygulama türleriyle faydaları için bağlanmasına izin verir. Bir RWD-AIO, OCTO-Link aracılığıyla veri yolunun sonunda OL-AMP’ye (Low-Z dijital amplifikatör) de bağlanabilir.

Buna ek olarak, RWD-AIO, kullanıcının üniteyi makinelerin önünde durmadan kontrol etmesi için yerleşik bir IR alıcısı ile birlikte gelir. Tüm bu cihazlar hayatımıza entegre edilebilir ve gerçekten akıllı evler / ofisler yaratabilir.

ÖZELLİKLERİ:

2,2 inç LCD dokunmatik panel ile çeşitli kontroller ve ayarlar

Mantık, ses, mesaj çalma, durum görüntüleme için dinamik kontrol fonksiyonu

OCTO Jr başına 2 adet RWD-AIO bağlayın

RCA stereo hat girişi ve hat çıkışı ve ön panelde 1 XLR mikrofon girişi

RJ45 konnektörlü STP CAT5 / 6 bağlantısı

Kontrol fonksiyonları OCTO Jr Designer yazılımı ile programlanabilir 3. taraf kontrolü için RS485

XAVTEL OCTO JR RWD-PVC Volume Control & Source Selector – Ses Kontrolü ve Kaynak Seçici

RWD-PVC, OCTO Jr Designer yazılımı tarafından önceden programlanabilir ve uzaktan ses seçimi ve seviye kontrolü sağlar. RWD-PVC, OCTO-Link aracılığıyla 820 ft / 250m’ye kadar STP CAT5 / 6 ile güçlendirilmiştir. RWD-PVC’nin kontrol sinyali yeterince güçlü değilse, RWD-PVC DLR01 Dijital Döngü Tekrarlayıcıya bağlanabilir. Ve RWD-PVC birimlerinin gücü yeterli değilse, RWD-PVC, DLR01 Dijital Döngü Tekrarlayıcıdaki 24 VDC yerel güce bağlanabilir.

RWD-PVC, kullanıcının üniteyi cihazların önünde durmadan kontrol etmesi için yerleşik bir IR alıcısı ile birlikte gelir. Tüm bu cihazlar hayatımıza entegre edilebilir ve gerçekten akıllı evler / ofisler yaratabilir. RWD-PVC, duvar içi veya yüzeye montaj uygulamaları için hem standart ABD hem de AB tipi duvar kutularına uyar.

XAVTEL OCTO JR RWD-SIO Stereo In/Out Remote – Stereo Giriş / Çıkış Uzaktan Kumandası

RWD-SIO, stereo ses kaynakları için 4 RCA konektörü (2 giriş ve 2 çıkış) ve ön panelde 4 durum LED’i (güç açma / kapama, sinyal, aktif) bulunan gömme montaj giriş ve çıkış uzaktan kumandasıdır. RCA analog girişleri DVD oynatıcılar, VCR oynatıcılar, video oyun konsolları, DJ mikserleri ve diğer enstrümanlar gibi ses kaynaklarına bağlanabilir.

RWD-SIO, OCTO-Link üzerinden 820 ft / 250m’ye kadar STP CAT5 / 6 ile çalışır. RWD-SIO’nun kontrol sinyali yeterince güçlü değilse, RWD-SIO DLR01 Dijital Döngü Tekrarlayıcıya bağlanabilir. Ve RWD-SIO birimlerinin gücü yeterli değilse, RWD-SIO, DLR01 Dijital Döngü Tekrarlayıcıdaki 24 VDC yerel güce bağlanabilir. RWD-SIO ayrıca kullanıcının üniteyi cihazların önünde durmadan kontrol etmesi için yerleşik bir IR alıcısı ile birlikte gelir.

XAVTEL OCTO JR URC-150 - Programmable Remote Controller – Programlanabilir Uzaktan Kumanda

URC-150 / URC-150AS, IDA8, ECS, LAPG2T ve UAPG2 sistemi için geçerli olan son teknoloji ürünü bir evrensel uzaktan kumandadır. Seviye, sessiz, ana ön ayar, alt ön ayar, kaynak seçimi vb. Ayarları yapmak için ATEÏS Studio yazılımı aracılığıyla tam olarak programlanabilir.

Durum veya parametrelerin bilgilerini görüntülemek için bir OLED paneli, iki düğme [EXIT] ve [BACK] ve bir döner düğme ile zarif ve uygun maliyetli bir çözüm sunar.

XAVTEL OCTO JR URC-200 - Ethernet Programmable Remote Controller – Ethernet Programlanabilir Uzaktan Kumanda

URC-200, IP üzerinden çalışan ve akıllı evler ve ofisler oluşturmak için ışık açma / kapama, perde, ses kontrolü gibi oda kontrolü ile kolayca entegre edilebilen programlanabilir bir uzaktan kumandadır (TCP / IP).

Tam renkli ekranın okunması kolaydır ve düşük güç tüketimi vardır, ölçeklenebilir bir düğme, “enter” ve “back” için 2 düğme içerir.