Uluslararası nitelikte, Türkiye ve bölgesinde “Yangın-Güvenlik-Entegrasyon” sistemleri alanında en yenilikçi “Teknolojik” çözümleri “ulusal” ve “uluslararası” standartlara (EN, NFPA, IMO vb.) uygun kalite belgelerine (LPCB, VdS, UL, FM vb.) sahip ürünler sunarak faaliyet göstermekteyiz.

XAVTEL DIALOGO Taşınabilir Kişisel Hoparlör Mikrofon

Anasayfa XAVTEL DIALOGO Taşınabilir Kişisel Hoparlör Mikrofon
ENTEGRE BİNA TEKNOLOJİLERİ
YANGIN KORUNUM SİSTEMLERİ

Genel Tanıtım ve Sistem Broşürü

Firmamız hakkında detaylı bilgi almak için broşürümüze inceleyiniz.
PDF indir

ATEIS XAVTEL DIALOGO Taşınabilir Kişisel Hoparlör Mikrofon​

XAVTEL Dialogo 100 Taşınabilir Kişisel Hoparlör Mikrofon

Dialogo 100 kişisel hoparlör, çok çeşitli cihazlara bağlanan ve cihazdan 10 ‘(3 metreye kadar) yarıçapında kristal netliğinde, eller serbest iletişim sağlayan mobil bir ses çevre birimidir.

Xavtel’in olağanüstü DSP teknolojileri sayesinde: RAPIDO ™ Akustik Yankı İptal algoritması ve ses kalitesini artıran mükemmel endüstriyel sınıf arka plan gürültü azaltma. Müzik modeli ayrıca USB veya ses hattı girişi yoluyla bilgisayardan müzik çalmak için yüksek kaliteli çalma sunar. Her iki tarafın da rahatsız edici bir gürültü veya yankı olmadan aynı anda konuşabileceği ve dinleyebileceği tam bir dubleks konuşma mümkündür. Dialogo 100’ün boyutuna bakıldığında, bağlı MP3 çalarınız veya PC / dizüstü / cep telefonlarınızdan çaldığınız müzikler sayesinde fantastik ses kalitesi üretir.

Dialogo 100, seyahat ve küçük ofis masaüstleri için mükemmel kılan birçok iletişim uygulamasında (Skype, Web Konferansı) kullanılır. Son derece kullanıcı dostudur ve tak ve çalıştır tasarımı ek sürücü kurulumlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

ÖZELLİKLERİ:

Akustik Yankı Giderme (Algoritma RAPIDO ™) :

AEC’nin ana fikri, uzay yansıması ve zaman gecikmesi dahil olmak üzere yankı yolunun dürtü yanıtını simüle etmektir. Aşağıdaki resim B kullanıcısı konumunun yankısını ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. A kullanıcısı, B kullanıcı mikrofonundan kendi sesini duymayacaktır.

Tam Dubleks Özelliği

Tam çift yönlü, her iki tarafın da aynı anda konuşabileceği ve aynı zamanda duyabileceği anlamına gelir, çoğu hoparlörün tam çift yönlü olduğunu iddia etseler bile dağıtmadığı bir şeydir. Dialogo, mükemmel ses kalitesiyle doğal konuşmalara olanak tanıyan tam iki yönlü iletişim sunar.

Mikrofon Alma Dereceleri

Çok yönlü mikrofon ile sesi 360 derecelik bir desende oldukça güzel bir şekilde almak için tasarlanmıştır. Skype arkadaşınızla konuşurken odanın içinde dolaşın ve sizi ne kadar iyi duyduklarını görün!

SENATÖR OCTO JR Processor – Bağımsız Ses İşlemcisi UYGULAMALARI:

Cep telefonu

Eller serbest, tam çift yönlü görüşmeler için.

iPod’lar ve MP3 çalarlar

Tam bant genişliğinde ses çalma için.

Internet

Skype, QQ, WeChat, LINE, WhatsApp eller serbest sohbet
Avaya, Cisco, Nortel gibi VoIP yazılımları
LiveMeeting vb. Web konferansı.
Medya oynatıcılarla ses çalma